Young Living

Esenciální oleje terapeutické kvality.

Dosavadní kvalita esenciálních olejů na celosvětovém trhu byla důvodem, proč začal Gary D. Young před několika desítkami let zkoumat, destilovat a vyrábět esenciální oleje, s nimiž měl sám zásadní životní zkušenost. Cestoval po celém světě, studoval a objevoval, jak nejlépe podpořit fyzické zdraví a emocionální pohodu člověka. Jeho objevy pomohly tisícům lidí pocítit výhody přírodního léčitelství a nalézt rovnováhu a vedly k vytvoření největší světové autority na esenciální oleje. Je to 26 let, kdy vznikla společnost, která představila světu nový přístup ke kvalitě esenciálních olejů. Samotný proces destilace je velmi složitým a uceleným technologickým procesem a každá rostlina potřebuje individuální přístup a pozornost detailům, které do té doby nikdo nebral v úvahu. Gary D.Young dotáhl proces destilace do dokonalosti. Výsledná kvalita závisí ovšem na CELÉM procesu, který zahrnuje způsob pěstování, zdroje půdy, vody, ovzduší, mentální přístup hospodářů, sklizeň a poté i balení. Tento ucelený systém kvality byl nazván SEED TO SEAL (od semínka po uzávěr). Stanovuje ty nejvyšší nároky na produkci i prodej esenciálních olejů a vám, konečným uživatelům dává závazek toho, že vám budou dodávány ty nejlepší a nejčistší oleje a produkty obohacené esenciálními oleji na světě. 

Mimořádná kvalita produktů Young Living je opravdovou výjimečností. Samotná společnost je ve svém nastavení otevřená, svobodná, inspirativní a velmi snadno se můžete stát její součástí - součástí poselství, které toužil Gary D.Young předat lidem po celém světě. Poselství o dokonalé léčivé síle Přírody. Děje se tak, že sdílíte své zkušenosti druhým a sdílíte ty nádherné vůně tím, že je používáte. Tím, že produkty Young Living nakupujete, podporujete mimo jiné rozvoj místních komunit v rámci nadace, kterou Gary Young vytvořil. Podporujete zodpovědnost a ekologické hospodaření na Zemi. Zdravý a netoxický životní styl. 

Young Living mimojiné vítá své členy na svých farmách, aby se sami přesvědčili, jak probíhá proces sázení, růstu, sklizně, destilace a kontroly kvality destilovaných esenciálních olejů.  

Podívejte se na krátké video, které říká mnoho o výjimečnosti kvality a samotné podstatě fungování společnosti Young Living:

Zapněte si české titulky v NASTAVENÍ videa/vpravo dole...