Young Living

Esenciální oleje terapeutické kvality.

Dosavadní kvalita esenciálních olejů na celosvětovém trhu byla důvodem, proč začal Gary D. Young před několika desítkami let zkoumat, destilovat a vyrábět esenciální oleje, s nimiž měl sám zásadní životní zkušenost. Cestoval po celém světě, studoval a objevoval, jak nejlépe podpořit fyzické zdraví a emocionální pohodu člověka. Jeho objevy pomohly tisícům lidí pocítit výhody přírodního léčitelství a nalézt rovnováhu a vedly k vytvoření největší světové autority na esenciální oleje. Je to 26 let, kdy vznikla společnost, která představila světu nový přístup ke kvalitě esenciálních olejů. Samotný proces destilace je velmi složitým a uceleným technologickým procesem a každá rostlina potřebuje individuální přístup a pozornost detailům, které do té doby nikdo neřešil. Gary Young dotáhl destilaci do dokonalosti. Nicméně výsledná kvalita závisí na CELÉM procesu, který zahrnuje způsob pěstování, zdroje půdy, vody, ovzduší, mentální přístup hospodářů, sklizeň a poté i balení. Tento ucelený systém kvality byl nazván SEED TO SEAL. Stanovuje ty nejvyšší nároky na produkci i prodej esenciálních olejů a vám, konečným uživatelům dává závazek toho, že vám budou dodávány ty nejlepší a nejčistší oleje a produkty obohacené esenciálními oleji na světě. 

Mimořádná kvalita produktů Young Living je opravdovou raritou, výjimečností. Samotná společnost je ve svém nastavení otevřená, svobodná, inspirativní a velmi snadno se můžete stát její součástí. Součástí poselství, které toužil Gary D.Young předat lidem po celém světě. Poselství o dokonalé léčivé síle Přírody. Děje se tak, že sdílíte své zkušenosti druhým a sdílíte ty nádherné vůně tím, že je používáte. Tím, že produkty Young Living nakupujeme, podporujeme mimo jiné rozvoj místních komunit v rámci Nadace, kterou Gary Young vytvořil. Podporujeme zodpovědnost a ekologické hospodaření se zemí. Zdravý a netoxický životní styl. 

Young Living mimojiné vítá své členy na svých farmách, aby se sami přesvědčili, jak probíhá proces sázení, růstu, sklizně, destilace a kontroly kvality destilovaných esenciálních olejů.  

Podívejte se na krátké video, které říká mnoho o výjimečnosti kvality a samotné podstatě fungování společnosti Young Living:

Zapněte si české titulky v NASTAVENÍ videa/vpravo dole...